A-lag damer - 4.div. avd.1

KSA%202017
Støtteapparat 2020:

Trener: Thor Gordon Eikeland // styrer(a)geitastova.no
Trener: Magnar Fagerbakke // magnar.fagerbakke(a)cosl.no
Trener: Svein Olav Myklebust // myklebust.svein(a)lyse.net
Kontakt: Stine Kloster // stine(a)havorn-fotball.no
Treningstider 2020:
 
Dag: Tid: Bane:
Mandag 20.00-21.30 Tananger Stadion
Torsdag 20.00-21.30 Havørnbanen
     

Terminliste 2019

Terminliste 2018:

DATO KLOKKE HJEMMELAG BORTELAG RESULTAT MÅL

09.04.18

20.00

Brodd

Havørn

5-4

Marita, Malin, Anne, Stine
17.04.18 20.00 Havørn Riska 1-4 Anne
01.05.18 20.00 Havørn Ålgård 5-6 Stine 3, Marita, Christin
14.05.18 20.00 Havørn Bryne 2/Frøyland 1-11 Marita
22.05.18 19.00 Midtbygdens Havørn
31.05.18 20.00 Sandnes Ulf Havørn 7-1 Marita
04.06.18 20.00 Havørn Egersunds 2 4-8 Stine 3, Marita
11.06.18 20.00 Eiger Havørn 11-3 Stine 3
21.08.18 18.30 Riska Havørn 5-2 Stine, Ingrid Marie
04.09.18 20.00 Ålgård Havørn 4-2 Stine, Ann Kathrin
10.09.18 20.00 Havørn Brodd 1-2 Marita
18.09.18 20.00 Bryne 2/Frøyland Havørn 7-1 Marita
24.09.18 19.00 Havørn Midtbygdens
01.10.18 18.00 Havørn Sandnes Ulf 1-13
18.10.18 20.00 Egersunds 2 Havørn
23.10.18 20.00 Havørn Eiger

Terminliste 2017:

DATO KLOKKE HJEMMELAG BORTELAG BANE RESULTAT MÅL

18.04.17

 

 
   
 
 

24.04.17

19.00

Tjensvoll

Havørn

Sørmarka kunst

1-1

Marita

02.05.17

20.00

Havørn

Vardeneset

Tananger Stadion

1-5

 

10.05.17

20.00

Forus/Gausel 7er

Havørn

Knudamyra kunst 2

5-1

Berit

15.05.17

20.00

Havørn

Brodd

Tananger Stadion

2-1

Marita
Stine

23.05.17

 
 
 
     

30.05.17

20.00

Havørn

Tjensvoll

Tananger Stadion

4-0

Marita x 2
Christin
Stine

07.06.17

20.00

Vardeneset

Havørn

Modenabanen

3-2

Marita x 2

12.06.17

20.00

Havørn

Forus/Gausel 7er

Tananger Stadion

0-5
 

20.06.17

20.00

Brodd

Havørn

Midjord kunst II

4-4

Christin
Marita x 2
Stine

-----------

----------

----------------------

----------------------

-------------------------

-------------

-------------

29.08.17

20.00

Lye

Havørn

Lye kunstgressbane

1-6

Stine
Vilde
Celine
Marita x 3

05.09.17

20.00

Havørn

Riska/Hana

Tananger Stadion

1-3

Marita

11.09.17

19.00

Tjensvoll

Havørn

Sørmarka Kunst

4-1

Marita

26.09.17

18.00

Havørn

Midtbygdens

Tananger Stadion

5-2

Stine x3
Ina
Marita

03.10.17

20.00

Havørn

Lye

Tananger Stadion

11-3

Marita x4
Celine x3
Stine x2
Marta
Ina

17.10.17

20.00

Riska/Hana

Havørn

Riska Kunst

3-2

Ina
Marita
 

24.10.17

20.00

Havørn

Tjensvoll

Tananger Stadion
   

07.11.17

20.00

Midtbygdens

Havørn

Tau kunstgress
 
Stine
Marita x2